Lista participanti:

Forumul national  "Cum sa ne pregatim pentru FONDURILE STRUCTURALE"

Sesiunea 3:

Transilvania si Banat

 

 

 

 

Data, locatie:

09-10 Noiembrie 2006, Cluj Napoca

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nr.
Crt.

Nume

Prenume

Institutia

Localitatea

Judet

Functie

1

Abrudean

Mircea 

CJ

Cluj

Cluj

Consilier Presedinte

2

Andrei

Cristina Mirela

PM

Focsani

Vrancea

Inspector Serviciu Comunicare

3

Arkosi

Monica

BRD GSG

Bucuresti

Bucuresti

Responsabil Comercia DCR

4

Baciu

Vali

MAI

Bucuresti

Bucuresti

Director

5

Barariu

Camelia

RELIANS

Iasi

Iasi

Senior Consultant

6

Benedek

Marta

PO

Baraolt

Covasna

Referent Specialitate

7

Boalog

Andreina

PO

Negresti Oas

Satu Mare

Insp. Integrare Europeana

8

Bojan

Aurel

PC

Bogdand

Cluj

Primar

9

Bostan

Marius

VMB

Bucuresti

Bucuresti

Director

10

Bunaescu Odagiu

Danut

PO

Uricani

Hunedoara

Primar

11

Caltea

Rozalia

CJ

Salaj

Salaj

Consilier

12

Cazaciuc

Dan Mihai

PM

Focsani

Vrancea

Sef Serviciu comunicare

13

Cernea

Ovidiu 

Banca Transilvania

Cluj Napoca

Cluj

Coordonator Programe

14

Chira

Calin

AMR

Bucuresti

Bucuresti

Coordonator Programe

15

Chiurtu

Mirela

MT

Bucuresti

Bucuresti

Expert

16

Ciceac

Vasile

PO

Nadlac

Arad

Primar

17

Cionca Arghir

Iustin Marinel

PO

Pecica

Arad

Primar

18

Codrin

Mariana

PM

Deva

Hunedoara

Consilier

19

Cojocaru

Calin

BRD GSG

Cluj Napoca

Cluj

Adjunct Director Comercial

20

Coman

Valentin

ADR NV

Cluj Napoca

Cluj

Expert tehnic

21

Cotovelea

Razvan

MFP

Bucuresti

Bucuresti

Director General

22

Curelea

Mihaela

PM

Petrosani

Hunedoara

Referent

23

Dancila

Adrian Alex

PM

Sebes

Alba

Primar

24

Daniel

Ionescu

Larive Romania

Bucuresti

Bucuresti

Managing Partner

25

Danuta

Mihaela

PO

Negresti Oas

Satu Mare

Consilier Integrare Europeana

26

Deac

Adela Camelia

Camera Deputatilor

Bucuresti

Bucuresti

Manager de Proiect

27

Dincu

Ionel

PM

Dej

Cluj

Consilier

28

Domuta

Nicoleta Eugenia

SPAS

Satu Mare

Satu Mare

Consilier I Principal

29

Dragan Giurgean

Ionel Ovidiu

PM

Gherla

Cluj

Primar

30

Dumitru

Elena Diana

PM

Rm Valcea

Valcea

Director

31

Ficarelli

Giorgio

DCE Romania

Bucuresti

Bucuresti

Sef departament asistenta pre-aderare

32

Florea

Traian

PM

Baia Mare

Maramures

Director Tehnic

33

Florescu

Danut

BRD GSG

Iasi

Iasi

Director Grup Iasi

34

Fodor

Octavian

Cj

Cluj

Cluj

Consilier Presedinte

35

Foghis

Adrian

Asoc. Metropolitana

Oradea

Bihor

Expert Proiecte

36

Friptu

Gabriel

MIE

Bucuresti

Bucuresti

Director

37

Frumusanu

Mihaela

PM

Resita

Caras Severin

Consilier

38

Gheorghe

Daniela

MFP

Bucuresti

Bucuresti

Director General

39

Giucnici

Constantin

BRD GSG

Timisoara

Timis

Director Grup Timisoara

40

Gorun

Pavel

PC

Mica

Cluj

Primar

41

Grecu

Daniela

PM

Rm Valcea

Valcea

Consilier

42

Gyarmati

Iuliana

Cj

Mures

Mures

Consilier

43

Halas

Maria

PO

Negresti Oas

Satu Mare

Arhitect sef

44

Iacoboiu

Carmen

CJ

Arad

Arad

Consilier

45

Ijac

Dana

PM

Tg Mures

Mures

Sef Serviciu

46

Ile

Gheorghe

PM

Vulcan

Hunedoara

Primar

47

Kinscses

Daniela

PM

Satu Mare

Satu Mare

Sef Birou

48

Lang

Mihaela

PO

Petrila

Hunedoara

Sef Birou

49

Lasconi

Liudmila

PC

General Berthelot

Hunedoara

Agent Dezvoltare Locala

50

Lazanu

Daniela Geanina

BRD GSG

Baia Mare

Maramures

Director Grup Baia Mare

51

Letca

Dorinela

PO

Zarnesti

Brasov

Sef Serv.

52

Lungu

Gabriel

PM

Lupeni

Hunedoara

Consilier Personal al Primarului

53

Maxwell

Sheila

MIE

Bucuresti

Bucuresti

RTA, MIE

54

Mesesan

Viorica

CJ

Salaj

Salaj

Director Executiv

55

Milas

Violeta

CJ

Salaj

Salaj

Director DASPC

56

Mitrasca

Vasile

PO

Tasnad

Satu Mare

Primar

57

Moara

Iuliana

PO

Uricani

Hunedoara

Inspector UAT

58

Mogos

Gheorghe

PM

Lupeni

Hunedoara

Consilier

59

Moldovan

Ovidiu 

PM

Tg Mures

Mures

Inspector Specialist

60

Nastase

Mariana

INA

Bucuresti

Bucuresti

Expert

61

Nemes - Achim

Daniel

PO

Somcuta Mare

Maramures

Consilier I Debutant

62

Nicolaescu

Mihaela

MIE

Bucuresti

Bucuresti

Assistant RTA

63

Opris

Florina

PM

Fagaras

Brasov

Consilier

64

Pacurar

Andrei

PO

Tasnad

Satu Mare

Sef Serviciu

65

Paducel

Ilie

PO

Petrila

Hunedoara

Primar

66

Pasca

Marinel

PO

Recas

Timis

Primar

67

Paulescu

Cristina

PM

Oradea

Bihor

Consilier I Debutant

68

Pitul

Marius

PO

Uricani

Hunedoara

Inspector UAT

69

Pop

Marcel

BRD GSG

Baia Mare

Maramures

Director Cli Com.

70

Pop

Carmen

PM

Baia Mare

Maramures

Director Economic

71

Popa

Cristian

PM

Vulcan

Hunedoara

Inspector

72

Popescu

Adrian

MAI

Bucuresti

Bucuresti

Consilier

73

Purcaru

Claudiu

PM

Lupeni

Hunedoara

Consilier

74

Rakos

Ileana

PO

Uricani

Hunedoara

Consilier DEIE

75

Ribovici

Gheorghina

CJ

Arad

Arad

Director Executiv

76

Risto

Tienari

MIE

Bucuresti

Bucuresti

Expert MIE

77

Rosca

Camelia

PM

Deva

Hunedoara

Consilier

78

Rosu

Ana

PO

Baraolt

Covasna

Referent Specialitate

79

Rotar

Valer

PM

Gherla

Cluj

Consilier

80

Sala

Emilian

PM

Oradea

Bihor

Director Executiv

81

Solschi

Viorel

PM

Satu Mare

Satu Mare

Vice Primar

82

Speriatu

Luminita

MT

Bucuresti

Bucuresti

Director

83

Stoica

Silviu

MMGA

Bucuresti

Bucuresti

Director General

84

Svab

Mica

Televiziunea TL+/ Ziarul Averea

Baia Mare

Maramures

Corespondent,Redactor

85

Tarta

Marcel

Asoc. Metropolitana

Oradea

Bihor

Director Executiv

86

Ungur

Delia 

PM

Oradea

Bihor

Sef Serviciu

87

Ursu

Lucia

PM

Satu Mare

Satu Mare

Dir. Economic

88

Vasiu

Vasile

PO

Orastie

Hunedoara

Inspector Specialitate

89

Vasut

Doina Dorina

SPAS

Satu Mare

Satu Mare

Director Executiv

90

Vlad

Catalin

PM

Fagaras

Brasov

Consilier

91

Zaharescu

Mihaela

PM

Sacele

Brasov

Inspector

92

Zsurzsan

Roland

Televiziunea TL+   

Baia Mare

Maramures

Cameraman

93

Zsuzsanna

Coca

PC

Doba

Satu Mare

Facilitator Comunitar