Lista participanti:

Forumul national  "Cum sa ne pregatim pentru FONDURILE STRUCTURALE"

Sesiunea 2:

Moldova

 

 

 

 

Data, locatie:

19-20 Octombrie 2006, Gura Humorului

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nr.
Crt.

Nume

Prenume

Institutia

Localitatea

Judet

Functie

1

Ailincai

Vasile

PO

Moinesti

Bacau

Primar

2

Albei

Rodica

PM

Vatra dornei

Suceava

Sef Serviciu DSIE

3

Amarandei

Mihai

PC

Albesti

Botosani

Primar

4

Andronic

Brandusa

PO

Gura Humorului

Suceava

Sef Birou Integrare Europeana

5

Anton

Ioan

PC

Targu Trotus

Bacau

Primar

6

Apetrei

Liliana

CJ

Neamt

Neamt

Director Executiv Adjunct Tehnic

7

Apopei

Gheorghe

PC

Baia 

Suceava

Primar

8

Ardeleanu

Simion Alexandru

PC

Asau

Bacau

Referent Specialitate

9

Arkosi

Monica

BRD GSG

Bucuresti

Bucuresti

Responsabil Comercial DCR DAC

10

Arosoaie

Corneliu

PO

Darabani

Botosani

Primar

11

Atodiresei

Aurelia

PO

Flamanzi

Botosani

Contabil Sef

12

Barariu

Camelia

Relians CORP

Iasi

Iasi

Director Regional

13

Besu

Poliana

AMR

Bucuresti

Bucuresti

Specialist Relatii Publice

14

Bichinet

Corneliu

CJ

Vaslui

Vaslui

Presedinte

15

Bodron

Daniela Ersilia

PC

Targu Trotus

Bacau

Consilier Superior Resp. Urbanism

16

Bordei

Livia

PM

Onesti

Bacau

Sef Birou Integrare Europeana

17

Buga

Maria

BRD GSG

Bucuresti

Bucuresti

Director

18

Bursuc

Sorin

PC

Dumbraveni

Suceava

Primar

19

Buzaianu

Alina

PC

Tasca

Neamt

Consilier IE

20

Carnariu

Cristina

PM

Roman

Neamt

Inspector Specialitate

21

Cerghici

Marius

ADL

Bacau

Bacau

Consilier Marketing

22

Chiforec

Nicolae

PC

Moldovita

Suceava

Primar

23

Chiuariu

Anca

CJ

Neamt

Neamt

Sef Birou Integrare Europeana

24

Cojocariu

Maria

PO

Dolhasca

Suceava

Primar

25

Coltun

Gabriela

PC

Solca

Suceava

Referent

26

Cotin

Andreea

PM

Suceava

Suceava

Consilier

27

Craiut

Constantin Aurelian

PC

Moldovita

Suceava

Referent Urbanism

28

Cucu

Iulia

ADL

Bacau

Bacau

Consilier Programe

29

Daicu

Ionela

CJ

Vaslui

Vaslui

Consilier

30

Damian

Mihaita

PO

Targu Frumos

Iasi

Referent

31

Darabana Condurache

Nicusor

PM

Husi

Vaslui

Consilier Urbanism

32

Dragan

Alexandru

PC

Tasca

Neamt

Primar

33

Dumitrescu

Florentina

PO

Radauti

Suceava

Consilier Programe

34

Dura

Dan

PM

Suceava

Suceava

Sef Serviciu Integrare Europeana

35

Florea

Traian

PM

Baia Mare

Maramures

Director Tehnic

36

Florea

Viorel

PC

Dimitrie Cantemir

Vaslui

Primar

37

Frasinariu

Emil

PC

Alexandru cel Bun

Neamt

Secretar

38

Gabureanu

Catalin 

PM

Onesti

Bacau

Inspector Integrare Europeana

39

Galan

Dorel

PC

Dumbraveni

Suceava

Viceprimar

40

Ganciu

Dan

Relians CORP

Iasi

Iasi

Senior Consultant

41

Ghita

Mioara

BRD GSG

Bucuresti

Bucuresti

Sef Serviciu Dir. Mari Clienti Corporativi

42

Gingolia

Mircea Dan

PO

Frasin

Suceava

Primar

43

Giosanu

Sorina

OTIMMC

Iasi

Iasi

Director Executiv

44

Hofman

Alina-Ramona

PO

Siret

Suceava

Referent I. E.

45

Hutanu

Constantin

PM

Vatra Dornei

Suceava

Primar

46

Ionita

Leonard

INA

Bucuresti

Bucuresti

Consilier

47

Iordache

Camelia

Relians CORP

Iasi

Iasi

Senior Consultant

48

Lelcu

Cristina

CJ

Suceava

Suceava

Inspector de Specialitate

49

Lisneanu

Camelia

PO

Gura Humorului

Suceava

Consilier Gr 1

50

Lungu

Sergiu

PM

Dorohoi

Botosani

Primar

51

Lupescu

Corneliu

PM

Campulung Moldovenesc

Neamt

Referent

52

Lupu

Anca Mihaela

CJ

Vaslui

Vaslui

Consilier

53

Maris

Anton Dumitru

BRD GSG

Piatra Neamt

Neamt

Economist/ Consilier

54

Mocanu

Iulian

PM

Iasi

Iasi

Inspector de Specialitate

55

Moldovan

Constantin

PC

Manastirea Humorului

Suceava

Primar

56

Monac

Sorina

PM

Roman

Neamt

Director Serv Public de Asistenta Sociala

57

Morosan

Oana

PM

Campulung Moldovenesc

Neamt

Ofiter Informare

58

Nechifor

Neculai

PO

Moinesti

Bacau

Viceprimar

59

Nicolae

Aurelia

CJ

Neamt

Neamt

Arhitect Sef

60

Nicolovici

Mihaela

PO

Radauti

Suceava

Consilier Programe

61

Parau

Daniela

CJ

Neamt

Neamt

Sef Serviciu Programe Prognoze

62

Pistea

Ciprian

PM

Bacau

Bacau

Inspector Specialitate

63

Pop

Carmen

PM

Baia Mare

Maramures

Director Economic

64

Pricope

Corneliu

ADL

Bacau

Bacau

Director

65

Prisaca

Geta

PM

Suceava

Suceava

Consilier

66

Prisecaru

Ovidiu Ciprian

PM

Pascani

Iasi

Referent

67

Prohozescu

Bogdan

PM

Onesti

Bacau

Consilier Birou Integrare Europeana

68

Pustianu-Rogojinaru

Ana Gabriela

PM

Iasi

Iasi

Inspector de Specialitate

69

Radean

Catalin Ioan

PO

Flamanzi

Botosani

Inspector Specialitate

70

Romanescu

Costel

PC

Paltinis

Botosani

Primar

71

Rusu

Elena

PC

Manastirea Humorului

Suceava

Contabil   

72

Scheul

Gheorghe  Adrian

PC

Horodnic de Sus

Suceava

Secretar

73

Semian

Gheorghe

Consemn Proiect

Suceava

Suceava

Proiectant

74

Smadu

Georgeta

ADR NE

Piatra Neamt

Neamt

Director Executiv

75

Stan

Maria

PO

Tg Ocna

Bacau

Consilier

76

Stan

Neculai

PM

Roman

Neamt

Viceprimar

77

Stefan

Ioana

CJ

Neamt

Neamt

Consilier Principal Integrare Europeana

78

Stefan

Sorin Marius

BRD GSG

Bacau

Bacau

Director Comercial

79

Stefancu

Adrian

FALR

Bucuresti

Bucuresti

Director Economic

80

Tanasa

Petru

PO

Dolhasca

Suceava

Secretar

81

Tanase

Elena

PM

Piatra Neamt

Neamt

Inspector

82

Tenovici

Mircea

MFP

Bucuresti

Bucuresti

Expert Serv. Admin. Publica Locala

83

Tepes Bobescu

Gheorghe

PC

Bicazu Ardelean

Neamt

Primar

84

Timpau

Andron

PO

Bucecea

Botosani

Primar

85

Tomasciuc

Catalin Ionel

PC

Manastirea Humorului

Suceava

Viceprimar

86

Turmac

Constantin

Compass Consulting

Bucuresti

Bucuresti

Director

87

Ungureanu

Lucian

PM

Campulung Moldovenesc

Neamt

Ofiter Informare

88

Vamanu

Margareta Ana

PC

Frumusica

Botosani

Primar

89

Verbal

Ioana

CJ

Suceava

Suceava

Inspector Asistent

90

Viciriuc

Paraschiva

PO

Flamanzi

Botosani

Secretar

91

Zahariea

Paulica

PO

Darabani

Botosani

Secretar

92

Zahariea

Veronica

PO

Darabani

Botosani

Sef Serv Buget

93

Maxwell

Sheila

RTA, MIE

MIE

Bucuresti

Bucuresti

94

Friptu

Gabriel

Director

MIE

Bucuresti

Bucuresti

95

Stoica

Silviu

Director General

MMGA

Bucuresti

Bucuresti