Lista participanti:

Forumul national  "Cum sa ne pregatim pentru FONDURILE STRUCTURALE"

 

 

Sesiunea 1:

Muntenia, Oltenia si Dobrogea

 

 

 

Data, locatie:

5-6 Octombrie 2006, Sinaia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nr.
Crt.

Nume

Prenume

Functie

Institutia

Localitatea

Judet

1

Aldea

Daniela

Director Adjunct

PM

Targoviste

Dambovita

2

Andrei

Calin Iona

Primar

PM

Campulung Muscel

Arges

3

Anghel

Cristian

Presedinte

FALR

Bucuresti

Bucuresti

4

Antonie

Vasile

Consilier

PM

Targu Jiu

Gorj

5

Arkosi

Monica

Responsabil Comercial DCR DAC

BRD GSG

Bucuresti

Bucuresti

6

Baciu

Vali

Director

MAI

Bucuresti

Bucuresti

7

Badea

Mihail

Director Productie

ADP Sector 2

Bucuresti

Bucuresti

8

Badea

Ionut

Senior Manager Operatiuni Speciale

BRD Sogelease

Bucuresti

Bucuresti

9

Barbu

Gabriela

Consilier

PM

Campina

Prahova

10

Beschea

Lucian

Director Executiv

Financial Management Advisor

Bucuresti

Bucuresti

11

Besu

Poliana

Specialist Relatii Publice

AMR

Bucuresti

Bucuresti

12

Bieru

Anca

Consultant

SOPOLEC

Bucuresti

Bucuresti

13

Boanca

Mihaela

Lean Six Sigma Country Black Belt

3 M Romania

Bucuresti

Bucuresti

14

Bogdan

Viorel

Primar

PC

Starchiojd

Prahova

15

Bostan

Marius Raul

Senior Partner

VMB Partners

Bucuresti

Bucuresti

16

Botarca

Gheorghita

Primar

PO

Topoloveni

Arges

17

Botezatu

Carmen

Consilier

PM

Ploiesti

Prahova

18

Buga

Maria

Director Directia Mari Clienti Corporativi

BRD GSG

Bucuresti

Bucuresti

19

Bujor

Ioana

Secretar

PO

Negru  Voda

Constanta

20

Calota

Emil

Primar

PM

Ploiesti

Prahova

21

Caprinciu

Mirela

Consilier

INA

Bucuresti

Bucuresti

22

Cazacu

Corvin

Director Economic

PO

Segarcea

Dolj

23

Chiriac

Florentina

Inspector

PO

Sulina

Tulcea

24

Chitu

Alice Florentina

Consilier

PM

Giurgiu

Giurgiu

25

Ciobanu

Stefan

Director

MFP

Bucuresti

Bucuresti

26

Ciupitu

Georgeta

Primar

PC

Chilia Veche

Tulcea

27

Comanescu

Diana Nicoleta

Inspector

PO

Cernavoda

Constanta

28

Cornateanu

Georgeta

Referent 

PC

Cosambesti

Ialomita

29

Craciun

Alina

Inspector

PO

Navodari

Constanta

30

Cringasu

Manuela

Sef Birou

PM

Oltenita

Calarasi

31

Damian

Cristian

Regional Manager

Relians

Iasi

Iasi

32

Danila

Ionut

Director Vanzari

Net Clip

Bucuresti

Bucuresti

33

Dina

Maria

Primar

PC

Runcu

Valcea

34

Dinca

Dragos

Secretar de Stat, Director General

INA

Bucuresti

Bucuresti

35

Dinescu

Mihaela Cristina

Inspector Dezvoltare Locala

PO

Mioveni

Arges

36

Dumitrache

Ovidiu

Coordonator Programe

ACOR

Bucuresti

Bucuresti

37

Dumitru

Aura

Consilier

PO

Cernavoda

Constanta

38

Farcas

Minodora

Consilier

PM

Ploiesti

Prahova

39

Filip

Florentina

Senior Sales Manager

Unicredit Romania

Bucuresti

Bucuresti

40

Firtala

Aurelia

Consilier Economic

PC

Bicazu Ardelean

Neamt

41

Florea

George

Viceprimar

PM

Buzau

Buzau

42

Friptu

Gabriel

Director

MIE

Bucuresti

Bucuresti

43

Furcoiu

Iulian

Primar

PM

Targoviste

Dambovita

44

Gavanescu

Simona

Expert

INA

Bucuresti

Bucuresti

45

Georgescu

Cozia  Roxana

Director

PM

Ploiesti

Prahova

46

Ghita

Mioara

Sef Serviciu Dir. Mari Clienti Corporativi

BRD GSG

Bucuresti

Bucuresti

47

Gogoasa

Daniela

Coordonator Proiect

ALPHA BANK ROMANIA

Bucuresti

Bucuresti

48

Gogonea

Gabriela

Consilier Juridic

PC

Cumpana

Constanta

49

Goran

Vasile

Primar

PM

Moreni

Dambovita

50

Gorita

Ciprian

Sef Compartiment PPP

MFP

Bucuresti

Bucuresti

51

Hasan

Gelu Laurentiu

Director Birou Integrare Europeana

PM

Beius

Bihor

52

Hoitan

Rodica

Consilier

PM

Campina

Prahova

53

Hunink

Rolf

RTA De-centralisation, De-concentration

MAI

Bucuresti

Bucuresti

54

Iliescu

Cristian

Consilier Local

PM

Sector 2

Bucuresti

55

Ion

Florian-Danut

Primar

PC

Balotesti

Ilfov

56

Ion

Anca Florentina

Inspector

PO

Boldesti Scaieni

Prahova

57

Ionascu

Gabi

Primar

PM

Slobozia

Ialomita

58

Ionescu

Dan Cezar

Viceprimar

PM

Sector 2

Bucuresti

59

Ionescu

Daniel

Director General

Larive Romania

Bucuresti

Bucuresti

60

Ivan

Alin

Consultant

Svasta Business Consult

Bucuresti

Bucuresti

61

Ivascanu

Daniel

Avocat Senior

Tuca, Zbarcea si Asociatii

Bucuresti

Bucuresti

62

Lascu

Delia Mariana

Senior Advisor

Larive Romania

Bucuresti

Bucuresti

63

Lemnaru

Constantin

Consilier

PM

Targu Jiu

Gorj

64

Marin

Gheorghe

Primar

PC

Barcani

Covasna

65

Martoiu

Marioara

Contabil Sef

PC

Cumpana

Constanta

66

Maxwell

Sheila

RTA, MIE

MIE

Bucuresti

Bucuresti

67

Mazilu

Constantin Gheorghe

Primar

PO

Ticleni

Gorj

68

Mihaescu

Tatiana

Director

Bostina si Asociatii

Bucuresti

Bucuresti

69

Mihaila

Mihai

Inspector de specialitate

PM

Ploiesti

Prahova

70

Moghina

Ana Maria

Responsabil Clientele Sector Public

Raiffeisen Bank

Bucuresti

Bucuresti

71

Moraru

Victor

Primar

PO

Amara

Ialomita

72

Munteanu

Mihaela

Inspector principal

PM

Rosiorii de Vede

Teleorman

73

Muraru

Narcisa

Director Executiv

AMR

Bucuresti

Bucuresti

74

Nicolaescu

Aurelia

Promoter Local

PO

Calimanesti

Valcea

75

Nutu

Ion

Primar

PM

Rosiorii de Vede

Teleorman

76

Penciu

Meda

Consilier

CJ

Galati

Galati

77

Picu

Alina

Secretar

PO

Sulina

Tulcea

78

Pletea

Bogdan

Senior Partner

PMS Consulting Group

Constanta

Constanta

79

Polexe

Constantin

Consilier

CJ

Arges

Arges

80

Pop

Carmen

Director Economic

PM

Baia Mare

Bucuresti

81

Popa

Nicolae

Primar

PO

Segarcea

Dolj

82

Popescu

Adrian

Consilier

MAI

Bucuresti

Bucuresti

83

Popovici

Irina

Manager de Proiect

Bostina si Asociatii

Bucuresti

Bucuresti

84

Purcaru

Steluta Emilia

Director Executiv

PM

Giurgiu

Giurgiu

85

Racoviceanu

Sorina

Director Stiintific

IHSRomania

Bucuresti

Bucuresti

86

Radoslav

Mariana

Consilier Asistent

PM

Rosiorii de Vede

Teleorman

87

Radu

Mihaela

Consilier

PM

Moreni

Dambovita

88

Raducu

Aura

Coordinator & Team Leader

DCE Romania

Bucuresti

Bucuresti

89

Rata

Ovidiu

Director General

Relians

Iasi

Iasi

90

Ravoianu

Aurelia-Carmen

Consilier

PM

Moreni

Dambovita

91

Rosu

Simona

Consilier

CJ

Galati

Galati

92

Rotaru

Tatiana

Consultant

Parteners Consulting

Bucuresti

Bucuresti

93

Sanda

Gabriel

Viceprimar

PM

Targu Jiu

Gorj

94

Sandu

Maria

Expert Principal

MAI

Bucuresti

Bucuresti

95

Sorici

Costin

Senior Partner

Project Management Solution

Constanta

Constanta

96

Spiridon

Nicolae

Primar

PO

Baicoi

Prahova

97

Stan

Stan

Primar

PC

Mihailesti

Buzau

98

Stancu

Cornelia

Sef Birou

PO

Negru Voda

Constanta

99

Stefancu

Adrian

Director Economic

AMR

Bucuresti

Bucuresti

100

Stefanescu

Ioana

Consilier in cadrul Autoritatii de Plata

MFP

Bucuresti

Bucuresti

101

Stoica

Silviu

Director General

MMGA

Bucuresti

Bucuresti

102

Talmacean

Edmond

Consilier Local

PM

Sector 2

Bucuresti

103

Tatu

Valerica

Referent

PC

Cosambesti

Ialomita

104

Toader

Mihai

Consilier Local

PM

Sector 2

Bucuresti

105

Toader

Alexandru

Primar

PO

Gaiesti

Dambovita

106

Tudor

Georgia

Product Manager

Unicredit Romania

Bucuresti

Bucuresti

107

Tudorancea

Mihai Silviu

Project Manager

Raiffeisen Capital&Investement

Bucuresti

Bucuresti

108

Turmac

Constantin

Managing Partner

Compass Consulting

Bucuresti

Bucuresti

109

Ulmeanu

Florin

Consilier Local

PM

Sector 2

Bucuresti

110

Vadineanu

Radu Stefan

Coordonator AL21 PNUD

CNDD

Bucuresti

Bucuresti

111

Varza

Mihaita

Consilier Local

PM

Sector 2

Bucuresti

112

Virban

Delia Mariana

Director Executiv

PM

Giurgiu

Giurgiu

113

Voicu

Marian-Daniel

Sef Birou Contabilitate

PC

Valea Mare

Dambovita

114

Zaharia

Octavian

Primar

PO

Plopeni

Prahova